אביטל ישראל

שם: אביטל ישראל
טלפון נייד: 0525551607
מייל: avital077@gmail.com
שפות: עברית
עיר: מושב גמזו
מקצוע: תראפיסטית בהבעה ויצירה בהתמקדות בתנועה וריקוד
קהל יעד: מבוגרים וגם טיפולים דייאדים
תחום התמחות: תראפיה בתנועה וריקוד. ניסיון רב בעבודה עם ילדים /נוער ומבוגרים . טיפולים פרטניים/קבוצתיים /דייאדים. מעל עשרים שנה בבית החולים אסף הרופא – עבודה עם ילדים והוריהם המתמודדים עם שיתוק מוחין ותסמונות גופניות נוספות. עבודה עם נוער במסגרות חינוכיות – התמודדות עם התייתמות/גירושין/קשיי למידה /בעיות חברתיות/דימוי עצמי נמוך /השתלבות של נוער עם שיתוק מוחין בחברה הרגילה. עבודה דייאדית עם מטופלים במודיעין עילית ברווחה ובמרכז לטיפול בילד ובמשפחה. העברת סדנאות טיפוליות המשלבות תראפיה בתנועה ו-somatic Experiencing לקבוצות נשים שהתמודדו עם טראומות קולקטיביות – קאסמים בשדרות/ גירוש מגוש קטיף. עבודה עם נוער ובוגרים על הרצף האוטיסטי/ רקע של טראומות קשות מהילדות במגרת "מישרים"
השכלה: B.A. בפסיכולוגיה בחינוך ובמחשבת ישראל מהאוניברסיטה העברית M.A. בתראפיה בהבעה ויצירה בהתמקדות בתנועה וריקוד מאוניברסיטת LESSLEY
אודות הקליניקה: הקליניקה במושב גמזו. מטפלת במבוגרים המתמודדים עם טראומות מגוונות: פגיעות מיניות, תאונות דרכים, טראומות רפואיות- התמודדות עם שיתוק מוחין ותסמונות גופניות נדירות./ התמודדות עם ניתוחים וכו'. מצבי משבר וקושי מגוונים (-דיכאון , פיטורין , דימוי עצמי ודימוי גוף שליליים, הפלה, הגירוש מגוש קטיף ) מטפלת בנוער ונותנת גם טיפולים דייאדים – של הורה וילד .