רשימת מטפלים מוסמכים

ד"ר קטי לאווי
מנכ"לית ITI ישראל
PhD, PCC
ד"ר קטי לאווי היא מטפלת מוסמכת בטראומה בשיטת ®SE , מאמנת לחיים, מטפלת בנשימה ומנחת קבוצות. ד"ר לאווי נולדה בצרפת ולמדה באנגליה, שוויץ וארצות הברית. בעלת דוקטורט במדעי הרוקחות (Pharmaceutical Sciences) מאוניברסיטת ז'נבה ובתר דוקטורט בחקר הסרטן מהמרכז הרפואי באוניברסיטת סן פרנסיסקו בקליפורניה.
מחצית מחייה המקצועיים הקדישה לחקר הסרטן והובילה מספר חברות סטארט-אפ בתחום הביוטכנולוגיה. לאחר שגילתה את ספרו של פיטר לוין "להעיר את הנמר", הפכה ד"ר לאווי למטפלת בשיטת החוויה הסומטית. זאת, בנוסף ללימודים של מגוון טכניקות טיפוליות והכשרה כמנחת קבוצות.

לורנס טולוב, MD, SEP
מכשירת מדריכים בעזרה ראשונה רגשית – EmotionAid®

לורנס טולוב, דוקטור לכירורגיית שיניים, עסקה בתחום למעלה מ-15 שנה בצרפת. העלייה לארץ סיפקה לה את ההזדמנות להטיל ספק בכיוונה המקצועי. היא בחרה להתמחות בטיפול בטראומה באמצעות Somatic Experiencing™ (SE®) והפכה למתרגלת SE®. לורנס גם מאמנת במדעי המוח היישומיים ומוכשרת בשיטת גוטמן.

שילוב הניסיון הרפואי שלה והכישורים שנרכשו בתחום הדחק והטראומה הקנו לה גישה מקצועית ייחודית.

ישראל היא מדינה החשופה במיוחד לאירועים מלחיצים ומתן הסיוע לאנשים להתגבר ולנהל את המצבים הקשים הללו התגלה במהרה כמשימת חייה.

לורנס אחראית כיום על מחלקת דוברי הצרפתית ב- ITI. בעמותה היא מלמדת את הכלים של EmotionAid®  לקהל מגוון הכולל אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש, מנהלי קהילות, מתנדבים והציבור הרחב. מטרתה היא להגביר את חוסן האוכלוסייה לטראומה הקיימת בה תמידית.

"בעזרת כלים יעילים ופשוטים להפליא, אני מקווה ללמד כמה שיותר אנשים כיצד להתמודד עם לחץ, לווסת את עצמם ולעזור לאחרים על מנת למנוע טראומה ולשפר את איכות חייה של אוכלוסייה שלמה."