ספרים

לציבור הרחב: ממערבולת הטראומה לריפוי: המדריך האישי השלם (עברית)

מאת ג'ינה רוס

80 ש"ח + 35 ש״ח למשלוח

או ליצור קשר באימייל הבא:
rinahamoui@yahoo.com

מאז שנוצרה, טכניקת הטיפול העוצמתית 'החוויה הסומטית – ®SE', שינתה את חייהם של אנשים ברחבי העולם. למרות ש- SE®נועדה במקור כטכניקת טיפול בטראומה עמוקה, השיטה נמצאת כיום בשימוש על ידי הציבור הרחב, ככלי לעזרה ראשונה רגשית, שחרור מלחץ, וכטכניקה לאיזון גוף/נפש. כפי שדיאטה ועיסוק בספורט תורמים לבריאות הגוף, כך ניתן להשתמש ב SE® להשגת איזון רגשי ונפשי, ולהחלמה מטראומה. ספר זה מספק תפיסה כוללת על המושג טראומה, כיצד היא קשורה למח, והסיבות בבסיס הריפוי. הספר מפרט את החלקים בטכניקה, המאפשרים וויסות עצמי, איזון וריפוי עצמי. בספר מידע אודות:

  • המאפיינים והתסמינים של טראומה והכלים להתמודד אתה ולהירפא ממנה
  • התוצאה של טראומה משנית על היחיד, משפחה וחברים, ועל התרבות
  • טראומה משנית הקשורה לתקשורת והנחיות כיצד להמנע או להירפא ממנה
  • מהי טראומה קולקטיבית וכיצד תוכלו אתם להיות חלק מהריפוי הקולקטיבי

על ידי קריאה ותרגול, תוכלי לבנות הרגלים של מניעה וחוסן. תוכלו להנגיש את הטכניקה עבור עצמך לחלוק בה עם משפחה וחברים.

 

תגובות על הספר:

"חייבים לקרוא את הספר! ג'ינה רוס, פסיכותרפיסטית ומומחית לטראומה מספקת מידע מדעי שעוזר לך להבין למה רגשות ומחשבות קשים מאיימים להציף אותנו. היא גם נותנת מידע ספציפי שעוזר להתגבר על רגשות אלו. לאחר זמן קצר, אתה מרגיש רגוע ומאושר, ומסתכל על החיים מהצד החיובי."

ד"ר לרפואה היילה קאס, מחברת הספר: Natural Highs

"לאחר שקראתי את הספר ותרגלתי את התרגילים, הרגשתי רגועה יותר בזמן האזעקות. במקום הפאניקה והצעקות הרגילות להן הייתי רגילה, אספתי את ילדי בשקט וברוגע וכיוונתי אותם לממ"ד. ילדי היו מופתעים. תרגלתי איתם את הטכניקה, מה שעזר גם להם להירגע. אני מאמינה שהספר הזה הוא חובה לכל אם, לכל אדם בכל מקום ובמיוחד פה בישראל."

זיוה בן שטרית, מורה בשדרות