כנס שדרות -EmotionAid- עזרה ראשונה רגשית

רשמים מכנס צוות חוסן שדרות – ™EmotionAid – עזרה ראשונה רגשית
– אילת דה פיצ'וטו

אילו רק היו יודעים אלו המתמודדים עם פחדים, חרדות ופוסט טראומה, שהקיפאון, הלחץ, החרדה או הרצון לברוח, נובעים ממנגנונים ביולוגיים השומרים עליהם ולא בשל היותם חלשים או פגומים, הקלה ותקווה הייתה נכנסת לחייהם!

מרכז חוסן שדרות ומחלקת הרווחה בעיריית שדרות הזמינו את צוות ITI לערוך כנס בנושא עזרה ראשונה רגשית באשקלון, עבור אנשי מקצוע, שכלל עובדים סוציאליים, פסיכולוגים,Sderot-Feb17-2 פסיכותרפיסטים ומתנדבים למען הקהילה במרכז חוסן שדרות.

הצוות הקליני בעמותה הגיע והביר מסר של תקווה: יש ידע, יש דרך ויש כלים המאפשרים להתמודד, לשחרר ולהתחזק גם באזור בו קיימת טראומה מתמשכת.
בכנס, למדו המשתתפים על מנגנוני ההגנה של הגוף, וכיצד להשתמש בכלי עזרה ראשונה רגשית, בזמנים של שגרה ובזמנים של חירום לשם שחרור תסמיני מתח, חרדה וטראומה.
אילת דה-פיצ'וטו – המנהלת המקצועית של עמותת
ITI וטל זכרין, MSW ומפתחת "משחקים שבלב", בעזרתן של בתיה שפי, לי-אור גולדמן, בלנש מנטל ונאוה מאיר, לימדו את "5 השלבים" להורדת מתח ולחץ, שפתחנו בעמותת ITI-ישראל במהלך מבצע "צוק איתן".

המשתתפים קבלו ערכת EmotionAid™ הכוללת: דף הדרכה על 5 השלבים לניהול הרגשות והתגובות שלנו בזמן חרום, תקליטור "צחצוח מערכת העצבים", מברשת שיניים (לתזכורת לצחצח גם את מערכת העצבים שלנו) שעליה רשום לינק לאודיו "צחצוח מערכת העצבים" המדריך כיצד לשחרר את מערכת העצבים בעברית, צרפתית, גרמנית וערבית, מהדורה מחודשת של הספר: "ממערבולת הטראומה לריפוי" מאת ג'ינה רוס, צמיד 5 השלבים וחוברת עזרה ראשונה רגשית.

אם אתם מעוניינים לרכוש את אחד מהמוצרים הללו אנא פנו ל: contact@healingtrauma.org.il
בואו נרפא טראומה ביחד!